Sezonas sākums pārcelts

Sezonas sākums pārcelts

‼️OKTOBRA SPĒLES ATCELTAS‼️
Atzeles volejbola līgas 4.sezonas sākums pagaidām tiek pārcelts uz 21.-22. novembri.

Sakarā ar šodien, 13.oktobrī, pieņemto valdības lēmumu, aizliegts organizēt sporta pasākumus no 17.oktobra līdz 6.novembrim.

Sekojam līdzi tupmākai informācijai.

No www.volejbols.lv 13/10/2020

MK noteikumos “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” otrdien tika paredzēti jauni ierobežojumi. Sportistiem, tai skaitā volejbolistiem, aktuāli būs divi punkti, kas ierobežos treniņus un sacensību norisi:

31.1. punkts. No 2020. gada 17. oktobra līdz 2020. gada 6. novembrim organizēti sporta treniņi (nodarbības) norisinās ārtelpās, individuāli vai attālināti. Organizējot grupu sporta treniņus (nodarbības) ārtelpās, neizmanto ģērbtuves. Minētais ierobežojums nav attiecināms uz Latvijas pieaugušo izlases, Latvijas Olimpiskās vienības un Latvijas Paralimpiskās vienības sportistu, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta treniņiem pieaugušajiem.”

“32.6. punkts. No 2020. gada 17. oktobra līdz 2020. gada 6. novembrim aizliegts organizēt sporta pasākumus. Minētais aizliegums nav attiecināms uz starptautiskiem sporta pasākumiem, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta sacensībām pieaugušajiem.”

Lai ievērotu MK noteikumus, tajos paredzēto ierobežojumu laikā, sākot ar 17. oktobri, norisināsies vien BSVL un “Credit24” meistarlīgas sacensības.

Vismaz līdz 6. novembrim (ieskaitot) nenotiks Latvijas – Lietuvas Nacionālās volejbola līgas spēles vīriešiem, Latvijas čempionāta un Nacionālās līgas spēles sievietēm, kā arī Latvijas senioru un jaunatnes čempionāta sacensības.

Līdz piektdienai, 16. oktobrim (ieskaitot), visas spēles Latvijas čempionātos notiks, kā paredzēts spēļu kalendārā.